Msn 9.0

Msn 9.0

Msn 9.0 Windows Live Messenger 9.0 İndir Download + Türkçe Yama 

Msn 9.0 Windows Live Messenger 9.0 İndir Download + Türkçe Yama
 
Msn 9.0 Windows Live Messenger 9.0 Türkçe İndir Download

Windows Live Messenger 9.0 Beta İndir Download | Türkçe Yaması

İşte karşınızda Windows Live Messenger 9.0... Daha Windows Live Messenger 8.5 çıkalı uzun bir süre olmamışken Windows Live Messenger 9.0 Beta (Msn 9.0) çıktı.

Özellikler
Birçok yerden oturum açma ve mesajlaşma - Artık birden fazla bilgisayarda aynı adresten oturum açabileceksiniz.(Bunun için tüm bilgisayarlarda Windows Live Messenger 9.0 yüklü olması gerekiyor)

Kişi sesleri (Signature Sounds) - Bu özellik ile Messenger'a girdiğinizde kişileriniz sizin kişisel sesinizi duyar.(Fakat bu güzel özelliği karşınızdakine duyurabilmeniz için kişinin de Windows Live Messenger 9.0'a sahip olması gerekiyor.)İsterseniz de, seçtiğiniz kişi için çevrimiçi olma sesini de kapabilirsiniz.
Windows Live Messenger 9.0 Eklentileri

Msn Live Plus! ve Mess pack yaması şuan için Windows Live Messenger 9.0 ile uyumlu değiller.Aldığım duyumlara göre MsgPlus Live eklentisi ileriki haftalarda güncellenerek Windows Live Messenger 9.0'a uyumlu hale getirilecek.


Windows Live Messenger 9.0 Türkçe Yama Kurulumu

Türkçe yamayı yukarıdan indirip içindeki msgslang.9.0.1407.1107.dll adlı dosyayı alıp C:/Program Files/Windows Live/Messenger dizinine kopyalayın.Varolan dosya ile değiştirilsin mi sorusuna evet cevabını verin.Bu işlemi yaparken Messenger kapalı olmalı.Hepsi bu kadar.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !